Lajme

Aksident mes dy veturave në Gllarevë të Klinës

Pinterest LinkedIn Tumblr

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në fshatin Gllarevë të Klinës.

Siç raportojnë mediat lokale, aksidenti ka ndodhur mes veturës së tipit “Opel” dhe një veturë e tipit “Audi” .

Ende nuk dihet nëse ka apo jo persona të lënduar.

02 Press ka kontaktuar me policinë dhe për çdo detaj tjetër do t’ju mbajë të informuar.