Lajme

E dhimbshme: Vdes 2-vjeçari në Klinë pasi u rrëzua nga shkallët e shtëpisë

Pinterest LinkedIn Tumblr

Një 2-vjeçar ka vdekur mbrëmë pasi është rrëzuar nga shkallët e shtëpisë së tij në Klinë.

Lajmin e ka konfirmuar Policia rajonale në Pejë, si dhe kanë njoftuar se fëmija është dërguar në spital pa shenja jete.

“Po, një fëmijë 2-vjeçar ka vdekur dje si pasojë e rrëzimit në shkallët e shtëpisë. Fëmija është dërguar në spital pa shenja jete. Këo janë informacionet e para. Në konsultim me prokurorin do të ndërmerren veprimet tjera”, thuhet në përgjigjen e policisë.