Lajme

Fillojnë dorëheqjet edhe në PDK

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kryesuesi i Kuvendit Komunal të Drenasit, Labinot Halilaj ka dhënë dorëheqje nga pozita që ka mbajtur deri më tani.

Ai ka deklaruar se aktivitetin e tij politik do ta ushtron tani vetëm si anëtar i kryesisë së PDK-së në Degën e Drenasit dhe do të mbetet mbështetës i fuqishëm i kryetarit Ramiz Lladrovci.

Postimi i plotë i Halilajt:

Te nderuar familjare, miq, simpatizant dhe aktivist te PDK-se, permes ketij postimi ju njoftoj mbi doreheqjen tim nga pozita e KK te Drenasit ku aktivitin tim politike do ta ushtroj tani vetem si anetar i kryesise se partise se degese dhe mbetem mbeshtetes i fuqishem i z. Lladrovci.