Rozë

“Jam lodhur nga Photoshop-i”, Bebe Rexha ndan një video duke normalizuar paraqitjen natyrale

Pinterest LinkedIn Tumblr

Bebe Rexha ka publikuar një video së fundmi.

Bebe Rexha tashmë e ka dëshmuar në mënyrë të fuçishme se ajo nuk ka nevojë për Photoshop që të ndihet bukur, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi ka ndarë një video në rrjete sociale ku shihet totalisht natyrale pa grim dhe e veshur me rroba të përditshme.

Ndonëse ditët e sotme përdorimi i ‘filters’ është një gjë e zakonshme por Bebe Rexha është një nga personazhet e njohura botërore e cila shpesh herë ndan fotografi apo video pa grim duke u munduar që  ta normalizoj paraqitjen natyrale.

https://www.instagram.com/reel/CMkShRZp7zw/?igshid=mmmsq0a7u048