Rozë

Këngëtarja shqiptare pozon pa jelekë (Foto)

Pinterest LinkedIn Tumblr

Diona Fona erdhi atraktive në fotografitë e fundit.

Diona Fona është një nga këngëtaret më të dashura të estradës, ndërsa pëlqehet shumë si për pamjen e jashtme ashtu edhe për talentin e saj.

Diona Fona është një nga këngëtaret më të dashura të estradës, ndërsa pëlqehet shumë si për pamjen e jashtme ashtu edhe për talentin e saj.

Diona Fona ka publikuar disa imazhe joshëse në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet e veshur me një kostum mjaft të bukur teksa ka vendosur të paraqitet pa reçipeta.

Fotografitë e saja u komentuan mjaft shumë si nga fansat ashtu edhe nga kolegët dhe miqtë e saj.