Lajme

Një person gjendet i vdekur në Gjilan

Pinterest LinkedIn Tumblr

Një person është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në rrugën “Lufta e Gjilanit” në Gjilan, dje rreth orës 11:20.

Sinjali mëson se viktima është shtetas i Amerikës.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë prokurori, policia dhe ekipi mjekësor që e ka konstatuar vdekjen e tij.

Trupi i pajetë i shtetasit amerikan është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë.