Lajme

Podujevë, rrahje mes motrave

Pinterest LinkedIn Tumblr

Policia njofton për një incident që ka ndodhur në Podujevë mes dy motrave.

Sipas njoftimit, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 21:50.

Në njoftimin e Policisë thuhet se është raportuar se dy motra janë grindur mes vete si dhe kanë sulmuar fizikisht njëra-tjetrën.

Dy të dyshuarat janë intervistuar dhe pastaj me konsultim me prokurorin janë liruar në procedurë të rregullt.