Rozë

Rita zhveshet, nëna e saj nuk përton ta kritikojë edhe publikisht!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Këngëtarja e famshme, Rita Ora, ka realizuar një fotosesion të ri.

Derisa është shfaqur pa të brendshme, Rita ka nxjerr në pah linjat e trupit të saj, shkruan IndeksOnline.

Por, është nëna e saj ajo, e cila ka kritikuar atë përmes një komenti.

“Zemra bre peni holl….”, ka shkruar Vera Ora në fotografitë që ka publikuar Rita.

Vlen të përmendim faktin se Ora shquhet për potencën e saj vokale dhe jo rastësisht është kaq e pëlqyer në publik.