Lajme

U tha se është në lidhje me biznesmenin nga Kosova, Rovena Stefa tregon të vërtetën

Pinterest LinkedIn Tumblr

Ndonës nuk e shohim shumë aktive me projekt muzikore këngëtarja, Rovena Stefa mbetet mjaft e komentuar edhe për jetën e saj private.

Prej kohësh në media qarkulloj lajmi që ajo po shijon një histori dashuries me një burrë nga Kosova, përcjell Gazeta Blic.

Por, së fundi e ftuar në emisionin “Studio A me Adelina Hasanin” këngëtarja nga Shqipëria ka folur rreth kësaj teme.

Rovena u shpreh se ajo aktualisht është beqare dhe se lidhja e saj me partnerin nga Kosova i ka dhënë fund prej kohësh.

Tutje, Rovena ka demantuar lajmin se ai ishte “biznesman”, ndërsa tha se ai kishte preardhje nga Kosova, por që nuk ka jetuar këtu.
Kujtojmë që kënga e saj e fundit është “Le të thyhen gotat” që u publika edhe em videoklip.