Rozë

Arta Elezaj shfaqet seksi para pasqyrës (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr

Arta Elezaj është një prej femrave më të përfolura në showbizz-in vendor.

Aktorja dhe modelja e njohur jo rrallë herë sjell imazhe në rrjetet sociale të cilat tërheqin gjithmonë vëmendje.

Edhe në një fotografi të fundit që ka ndarë me adhuruesit në Instagram, Arta dukej tejet tërheqëse, teksa beli i saj i hollë binte në sy, ndërsa, të shumta ishin edhe komentet e adhuruesve të saj.

Ndryshe, ka kohë që Artën nuk e kemi parë në një projekt televiziv.