Lajme

Arta Nitaj e Kejvina Kthella reagojnë pasi Monika e Big Brother tha se kosovarët shkojnë shumë në Dubai

Pinterest LinkedIn Tumblr

Sekreti i Monikës së Big Brother VIP që ka vizituar Dubain ka ngjallur debat në shtëpi, mes tjerash edhe për batutën ndaj Egzonës se kosovarët e frekuentojnë shpesh këtë destinacion.

E mbi këtë, kanë reaguar dy modele, njëra nga Kosova e tjetra nga Shqipëria, Arta Nitaj dhe Kejvina Kthella.

Dy vajzat që kalojnë goxha shumë kohë në Dubai mesa duket nga Emiratet e Bashkuara Arabe kanë ironizuar me temën.