Lajme

Bën video në Tik Tok duke e maltretuar qenin (VIDEO)

Pinterest LinkedIn Tumblr

Një person ka bërë video në Tik Tok duke e maltretuar qenin.

Videoja është publikuar në rrjetet sociale, ku shihet duke e kapur qenin dhe duke e hedhur brenda një dritare të një shtëpie, transmeton Klankosova.tv.