Lajme

Ky është kryetari i komunës që u arrestua sot

Pinterest LinkedIn Tumblr

Policia e Kosovës para pak çastesh ka arrestuar kryetarin  e Komunës së Kllokotit, Bozidar Dejanovic, dhe drejtorin e Urbanizmit nën dyshimet për keqpërdorime në procesin zgjedhor.

Mediet serbe në Kosovës kanë bërë të ditur se pak më parë ka nisur aksioni i Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës për arrestimin e Dejanovic.