Rozë

Marina Vjollca provokon sërish duke nxjerr gjoksin jashtë (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr

Marina Vjollca njihet si ndër femrat më të bukura të ekranit televiziv shqiptar.

Ajo në rrjete sociale ndan imazhe nga më të ndryshmet, që nga jeta dhe karriera profesionale, postime të cilat pëlqehen dhe komentohen pozitivisht mjaft shumë.

Së fundmi Marina erdhi me imazhe ku dukej mjaft tërheqëse teksa pozonte me dekoltenë e hapur.

Prezantuesja e njohur publikoi një imazh ku shihej e veshur me ngjyrë vjollce teksa flokët i kishte lëshuar poshtë shpatullave.