Lajme

Prishtinë: Vdes një femër në spital, policia nis hetimet

Pinterest LinkedIn Tumblr

Policia e Kosovës raporton se të dielën rreth orës 14:00, nga familjaret ishte dërguar në një spital, për tretman mjekësor viktima femër kosovare, e cila kishte ndërruar jetë.

Policia ka nisur hetimet dhe me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.