Lajme

Rrahje mes dy grupeve të të rinjve në Deçan, disa persona shoqërohen për në stacionin policor

Pinterest LinkedIn Tumblr

Dy grupe të rinjsh janë përleshur mes vetesh sot rreth orës 16:00 në Deçan.

Pas pranimit të informatës policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar për në stacion disa persona.

Kështu për Klan Kosova tha Fadil Gashi, zëdhënës i policisë për rajonin e Pejës.