Lajme

Zyrtari i PDK-së: Ata që ma premtuan votën e s’ma dhanë ju raftë SIDA, COVIDI e Kanceri

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike të Kosovës nga diaspora, Haki Morina, ka reaguar ashpër pasi nuk u zgjedh deputet në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Ai për të gjithë ata që i kanë premtuar votën e nuk i kanë dhënë është lutur që të infektohen me Sida, Covid e madje ti zë edhe Kanceri.

Anëtari i PDK-së nuk ka harruar të përmend sëmundjet më të rënda për ata që nuk e kanë votuar.

“Ata që pa ju thënë ma kanë premtu votën, e s’ma kanë dhënë, ju rafte kanceri, sida dhe Covid19”, shkruan ai.